PLIKI DO POBRANIA

Wzór umowy o wykonanie mebli na wymiar

Kliknij na ikonę pobierania obok, by pobrać wzór umowy.

Wzór umowy o wykonanie projektu

Kliknij na ikonę pobierania obok, by pobrać wzór umowy.

Wzór umowy o wykonanie montażu

Kliknij na ikonę pobierania obok, by pobrać wzór umowy.

Aneks do umowy

Kliknij na ikonę pobierania obok, by pobrać wzór umowy.

Protokół odbioru

Kliknij na ikonę pobierania obok, by pobrać protokół odbioru.

Wniosek o rezygnację z subskrypcji newslettera

Kliknij na ikonę pobierania obok, by pobrać wniosek.

Formularz reklamacyjny

Kliknij na ikonę pobierania obok, by pobrać formularz.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Nasze meble projektujemy w oparciu o integralność z obecnymi trendami, prostotę oraz wytrzymałość. Zależy nam, aby wizja wymarzonych przez klientów wnętrz stała się rzeczywistością, dlatego zapewniamy im wsparcie wykwalifikowanych specjalistów z branży meblarskiej, którzy dzięki dokładnej analizie oraz ścisłej współpracy z klientem stworzą pięknie wykonane meble do domu lub powierzchni komercyjnej. Produkujemy meble na wymiar do kuchni, łazienek, garderoby, salonu, pokoi dziecięcych. Wykonujemy zarówno kompleksowe zabudowy, jak i pojedyncze meble.

KOMPETENTNY ZESPÓŁ

Każdy projekt prowadzony jest przez Project Managera, który nadzoruje całościowe wykonanie projektu oraz pozostaje w bezpośrednim kontakcie z klientem, a także ściśle współdziała z Koordynatorem Projektu na produkcji, który jest odpowiedzialny za jakość wykonywanej zabudowy. Zatrudniamy doświadczonych stolarzy, którzy znają się na swoim fachu, a nasza hala produkcyjna jest wyposażona w nowoczesne sprzęty renomowanych marek.

SKLEP INTERNETOWY

Oprócz produkcji mebli na wymiar otworzyliśmy również swój sklep internetowy, który znajdziecie w zakładce "SKLEP". W swojej ofercie mamy designerskie stoły, biurka, komody, stoliki i regały, które świetnie wpasują się zarówno w nowoczesne, jak i bardziej tradycyjne wnętrze. Do produkcji naszych mebli wykorzystujemy wyłącznie najlepsze materiały - okucia marki Blum, wysokiej jakości lakiery, dobrze wysuszone drewno i płyty laminowane czołowych producentów (Pfleiderer i Egger).

PRACUJEMY NA SPRAWDZONYCH ROZWIĄZANIACH

TOP
0
KOSZYK
  • No products in the cart.