PLIKI DO POBRANIA

Wzór umowy o wykonanie mebli na wymiar

Kliknij na ikonę pobierania obok, by pobrać wzór umowy.

Wzór umowy o wykonanie projektu

Kliknij na ikonę pobierania obok, by pobrać wzór umowy.

Wzór umowy o wykonanie montażu

Kliknij na ikonę pobierania obok, by pobrać wzór umowy.

Protokół odbioru

Kliknij na ikonę pobierania obok, by pobrać protokół odbioru.

Wniosek o rezygnację z subskrypcji newslettera

Kliknij na ikonę pobierania obok, by pobrać wniosek.

Formularz reklamacyjny

Kliknij na ikonę pobierania obok, by pobrać formularz.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Jesteśmy nowoczesną stolarnią, w której pracuje doświadczony Zespół. Jako producent doskonałej jakości mebli pod wymiar dokładamy wszelkich starań, by zapewnić naszym Klientom najlepszą jakość usług oraz solidne meble na zamówienie.

Wykonujemy meble kuchenne na wymiar, meble do jadalni, garderoby, meble do gabinetu i biura (w tym domowe biblioteczki) i meble łazienkowe. Prócz tego produkujemy pojedyncze meble, takie jak komody, stoliki, szafy. Wykonując meble na wymiar zawsze korzystamy ze sprawdzonych materiałów renomowanych producentów, a nasze meble udzielamy gwarancji.

SKLEP INTERNETOWY

Prócz produkcji mebli pod indywidualny wymiar intensywnie przygotowujemy się do startu naszego sklepu internetowego, w którym będzie można kupić meble z litego drewna - biblioteczki, regały, stoły i stoliki, również w połączeniu z kamieniem takim jak granit czy marmur. Oprócz mebli w sprzedaży znajdą się również autorskie lampy z litego drewna i inne loftowe gadżety, które świetnie sprawdzą się w zarówno klasycznych, jak i tych bardziej nowoczesnych wnętrzach. Meble będziemy dostarczać zarówno na terenie Polski, jak i za granicę.

PRACUJEMY NA SPRAWDZONYCH ROZWIĄZANIACH

TOP
0
KOSZYK
  • No products in the cart.