KIM JESTEŚMY

Pomysł na DK dream concept zrodził się w momencie, kiedy oszukani przez stolarza, który miał wyposażyć niemal cały nasz wymarzony dom w meble pod wymiar, nie mieliśmy już więcej prywatnych środków na wykonanie ich przez inne studio. Jedynym rozwiązaniem było otworzenie własnej stolarni - bogaci w doświadczenia nabyte podczas prowadzenia kilku innych własnych firm głęboko wierzyliśmy w nasz sukces.

MOŻESZ NAM ZAUFAĆ

Pragniemy, by nikt więcej nie czuł tego, co my w tamtym momencie. Stawiamy na jakość i pełen profesjonalizm. Siła tkwi w szczegółach - wszystkie meble na zamówienie wykonujemy z najwyższą precyzją. Dokładnie tak, jakby miały trafić do naszych własnych czterech kątów! Zależy nam, by nasze meble były funkcjonalne, ponadczasowe i trwałe.

PRODUKCJA MEBLI TO NIE WSZYSTKO!

Jesteśmy producentem mebli pod wymiar na indywidualne zamówienie, które eksportujemy również za granicę. Zatrudniamy doświadczonych stolarzy, którzy znają się na swoim fachu. Nasza stolarnia ma 250mkw i wyposażona jest w nowoczesne sprzęty takich marek jak Winter Holztechnik, Cormak, Metabo, Makita, Bosch i wiele innych. Zakres świadczonych przez nas usług to nie tylko produkcja mebli na wymiar. Podjęliśmy współpracę z projektantami, architektami, firmami wykończeniowymi oraz dostawcami sprzętu AGD, dzięki czemu możemy zaproponować naszym klientom atrakcyjne ceny.

...BO SĄ WAŻNIEJSZE WARTOŚCI!

Pod naszą marką kryje się nie tylko niespotykana jakość wykonania, ale również przyjazna środowisku zrównoważona produkcja, dobre warunki pracy i godne pensje. Prócz tego, 1% z wartości każdego zamówienia przekazujemy na rozwój szkółek leśnych.

TOP
0
KOSZYK
  • No products in the cart.