KIM JESTEŚMY

Marka DK dream concept została stworzona przez ludzi z bogatym doświadczeniem biznesowym - uczciwych, potrafiących zarządzać projektami oraz zespołem, prowadzących również inne firmy. Pomysł na DK dream concept zrodził się w momencie kiedy stolarz, który miał wyposażyć niemal cały nasz wymarzony dom w meble pod wymiar, okazał się nie do końca uczciwy. W tamtym momencie postanowiliśmy przekuć to rozczarowanie w coś pozytywnego i zdecydowaliśmy się powołać do życia własną pracownię stolarską. Bogaci w doświadczenia nabyte podczas prowadzenia kilku innych własnych firm głęboko wierzyliśmy w nasz sukces. Jesteśmy producentem mebli pod wymiar na indywidualne zamówienie, które eksportujemy również za granicę.

MOŻESZ NAM ZAUFAĆ

Pragniemy, by nikt więcej nie czuł tego co my w tamtym momencie. Stawiamy na jakość i pełen profesjonalizm. Siła tkwi w szczegółach - wszystkie meble na zamówienie wykonujemy z najwyższą precyzją. Dokładnie tak, jakby miały trafić do naszych własnych czterech kątów! Zależy nam, by nasze meble były funkcjonalne, ponadczasowe i trwałe.

... BO WAŻNE DLA NAS SĄ WARTOŚCI

Pod naszą marką kryje się nie tylko niespotykana jakość wykonania, ale również przyjazna środowisku zrównoważona produkcja, dobre warunki pracy i godne pensje. Prócz tego 1% z wartości składanych u nas zamówień przekazujemy na rozwój szkółek leśnych.

TOP
0
KOSZYK
  • No products in the cart.